- Stap binnen in een wereld waar realiteit en verbeelding elkaar ontmoeten. Tijdens dit expositieweekend presenteren vier Lelystadse kunstenaars hun werk in de sfeervolle ambiance van Theater Posa.Linda Rorije, Fransje van Eersel Tweebeeke, Bertie van Zijl en Jan- Albert Ernsten bundelen hun creatieve krachten in een tentoonstelling vol contrast, kleur en inspiratie. Vier kunstenaars, vier eigen stijlen, één gezamenlijke passie voor beeldende kunst.
- Bij The Peacemakers wordt veel gezongen, omdat zingen zo fijn is. Geen lange partijstudies, maar toegankelijke, meerstemmige muziek die vlot meegezongen kan worden. De muziek komt uit alle delen van de wereld en gaat in essentie over vrede. De liederen zijn een warme mix van wereldmuziek, traditionals, canons, pop en nieuwe nummers met mooie teksten, die vrede in zich hebben.
- Sale!Patricia Verhagen gaf concerten in o.a. Frankrijk, Duitsland, Singapore, India, Curaçao en natuurlijk in Nederland. Met het Kegelstatt-trio Amsterdam trad zij talloze malen op, ook in Singapore en Indonesië en nam zij een CD op met muziek van Bruch en Reinecke. Verder speelt zij regelmatig met strijkers uit het Koninklijk Concertgebouworkest en trad op in de kamermuziekserie van “Vrienden van het Concertgebouworkest”. Zij is regelmatig op de radio te beluisteren o.a. vanuit de Spiegelzaal in het Concertgebouw in Amsterdam en ook verscheen zij enige malen op TV.Zij speelt op zondag 13 september een afwisselend programma met stukken van bekende componisten zoals Beethoven en Debussy en van nog onbekende componisten uit Oekraïne zoals Lysenko en Barvinsky.
- Sale!Nico Meurs speelt Three Kings. Vorig jaar speelde hij in Theater Posa de zeer indrukwekkende voorstelling "AF - Terug naar Srebrenica".Stephen Beresford schreef de tekst speciaal voor acteur Andrew Scott, bekend van theater én van televisieseries en films als: Sherlock, Fleabag, Ripley, Spectre en All of us Strangers. De monoloog onderzoekt een complexe vader-zoon relatie en de moeilijkheid om zich van de invloed ervan te bevrijden. Het stelt interessante vragen over opvoeding, familie en ouderschap: wat nemen we, bewust en onbewust, over van onze ouders, wat geven we, bedoeld en onbedoeld, door aan een volgende generatie en welke ‘copings-mechanismen’ ontwikkelen we gedurende ons leven?Three Kings is een grappig en tegelijkertijd hartverscheurend toneelstuk over vaders en zonen én de ondoorgrondelijke puzzel van menselijke relaties. Theatergroep ALKmaar tourt in seizoen ’26 - ’27 met de allereerste Nederlandstalige productie van het stuk.
- Sale!Het Dok kreeg in de afgelopen jaren door het hele land mensen de dansvloer op met hun aanstekelijke vertolking van de heerlijke Neder bluesrock van De Dijk.Met geliefde knallers als ‘Ik Kan Het Niet Alleen’, ‘Laat Het Vanavond Gebeuren’ en ‘Dansen Op de Vulkaan’ maar ook talloze kwetsbare, melancholieke en ontroerende liedjes van De Dijk.En geen zorgen: wie wil dansen, komt ook wel echt aan zijn trekken!






