- Sale!Alexander Broussard zingt in In het Nederlands de mooiste luisterliedjes van grootheden als Shaffy, Vermeulen en Van Roozendaal.Muziek die je meesleept en ontroert, gedragen door theatrale diepgang en poëtische schoonheid.Deze voorstelling is onderdeel van de 9-delige reeks Songbook Sessies waarvan er minimaal 6 zullen plaatsvinden in Theater Posa!
- Theater Posa en Willem Hellebrekers organiseren zondagmiddagen vol met jazz. In de intieme setting van Theater Posa tref je elke editie een nieuwe gastartiest.Deze maand delen we het podium een Nederlandse trompettist, bekend om haar veelzijdigheid en expressieve spel.
Kaarten zijn te koop via HIPSY of aan de deur.
Kom zoals je bent, dans zoals je voelt.
Doe mee en stap in een wereld waar muziek de gids is en dans de taal.
Volwassenen van alle leeftijden zijn welkom, of je nu 18 bent of 88.
DJ van deze editie is Mirjam, Léon doet de inleiding.Helaas is de voorstelling vanwege de extreme weersomstandigheden VERPLAATST! De nieuwe datum wordt zo snel mogelijk bekend gemaakt.
Keltische folk en swing, met Klezmer en Bluegrass uitstapjes. Licht in het hoofd, voeten van de vloer, dorstige keel – een optreden van de landelijk bekende Ierse Swingfolkband Unicorn laat de toehoorders nooit onberoerd. De opzwepende Keltische muziek van de folkband loopt doorgaans uit op een feelgood swingfeestje waarbij uit volle borst wordt meegezongen. Maar laat niemand zich in de luren leggen door het schijnbaar achteloze gemak waarmee de band zich op het podium presenteert, achter die vrolijke façade gaan rasmuzikanten schuil die elkaar ragfijn aanvoelen.- Alexander Broussard speelt Billy Joel: een intieme solovoorstelling vol hits en verhalen over de legendarische ‘Piano Man’.Alexander Broussard is bekend van zijn werk met Najib Amhali, Crazy Pianos en zijn theaterproducties zoals The Billy Joel Experience en Le Canzoni Italiane.Deze voorstelling is onderdeel van de 9-delige reeks Songbook Sessies waarvan er minimaal 6 zullen plaatsvinden in Theater Posa!
Een activiteit van Vrijzinnig Flevoland in samenwerking met Theater Posa
Een bijzondere en muzikale ontmoeting met meesterpianist Tobias Borsboom"De periode van de Romantiek werd gekenmerkt door een verlangen naar ontsnapping – naar een andere wereld. Een zoektocht naar betekenis en zingeving. De spanning tussen de innerlijke belevingswereld en de 'echte' wereld. Het verlangen naar een thuis dat nooit gevonden wordt."Deze woorden, bijna letterlijk afkomstig uit het boekje bij de debuut-cd Wanderer (2017) van pianist Tobias Borsboom, vormen de leidraad van dit programma. Samen met tekstschrijver en verteller Jan Dijksterhuis volgen we Tobias in zijn muzikale zoektocht langs thema’s als Geworpenheid (de mens is in het leven geworpen), Verwondering, Verwijdering, Rust, Beweging en Mysterie. Bij elk thema klinkt een zorgvuldig gekozen muziekstuk als reflectie.- Bij The Peacemakers wordt veel gezongen, omdat zingen zo fijn is. Geen lange partijstudies, maar toegankelijke, meerstemmige muziek die vlot meegezongen kan worden. De muziek komt uit alle delen van de wereld en gaat in essentie over vrede. De liederen zijn een warme mix van wereldmuziek, traditionals, canons, pop en nieuwe nummers met mooie teksten, die vrede in zich hebben.
Deze voorstelling is verplaatst naar zondag 5 juli 2026, aanvang 20:15 uur. Onze excuses voor het ongemak.
Theater Posa en Willem Hellebrekers organiseren zondagmiddagen vol met jazz. In de intieme setting van Theater Posa tref je elke editie een nieuwe gastartiest.Deze maand delen we het podium een Nederlandse trompettist, bekend om haar veelzijdigheid en expressieve spel.- Sta op en Dans is een energieke voorstelling vol muziek, humor en herkenbare momenten. Een verhaal over opkomen voor jezelf, over verschillen die dichterbij blijken dan gedacht, en over het moment waarop iemand besluit niet langer stil te blijven staan.
- Sta op en Dans is een energieke voorstelling vol muziek, humor en herkenbare momenten. Een verhaal over opkomen voor jezelf, over verschillen die dichterbij blijken dan gedacht, en over het moment waarop iemand besluit niet langer stil te blijven staan.
Het Rob Mostert Hammond Trio staat garant voor een dampende mix van groove, soul en virtuositeit, een geluid dat rechtstreeks uit de gouden jaren van de Hammondtraditie lijkt te komen, maar tegelijk fris en eigentijds aanvoelt.
Met Rob Mostert op Hammond, Jurriaan Suring op gitaar en Erik Kooger op drums vormt dit trio een hechte, energieke eenheid waarin muzikaliteit en speelplezier centraal staan. De band ademt de rijke erfenis van de Hammond SoulJazz, met invloeden van grootheden als o.a. Jimmy Smith, Jimmy McGriff, Jack McDuff en Billy Preston maar geeft daar een geheel eigen draai aan.
Wees erbij want dit feestje wil je niet missen!- Uitverkocht!
Deel 1: Afstudeershow Teacher Training Course Deel 2: 12,5 jarig jubileum van Bellydance Lelystad
Bellydance Lelystad viert haar twaalf-en-een-halfjarig bestaan!Om dit te vieren zijn er inspirerende en feestelijke eindexamenoptredens te zien van de studenten van Hassan Khalil en Nuriyya Hanem.Samen vieren we deze mijlpaal ook met optredens van leerlingen van Bellydance Lelystad in oriëntaalse sfeer en magie.Ook is er een stand met buikdanskleding en accessoires — leuk om te bekijken en te shoppen!Bellydance Lelystad hoopt jullie te mogen verwelkomen voor een dag vol dans, muziek en gezelligheid! - Het Maastrichtse duo Jodymoon presenteerde met de release van hun album The Machine (2025) hun nieuwe sound. Geïnspireerd door een drumcomputer en de herontdekte elektrische gitaar krijgt het vertrouwde Jodymoon geluid op dit achtste studio album een catchy urban twist. “Een gedurfde stap voor Jodymoon die volledig slaagt – The Machine is vernieuwend en meeslepend…”, schrijft muziekplatform De Alternatieve Muziekman in hun 4-sterren recensie. Ook live valt ‘Jodymoon nieuwe stijl’ in de smaak. Check de lovende reviews, de Jodymoon The Machine Live (trailer) en……. nieuwe tourdata.Kortom: wees erbij en ga een avond op in de dromerige wereld van Jodymoon met abnormaal harmonieuze stemmen en enorme instrumentale talenten!
- Bij The Peacemakers wordt veel gezongen, omdat zingen zo fijn is. Geen lange partijstudies, maar toegankelijke, meerstemmige muziek die vlot meegezongen kan worden. De muziek komt uit alle delen van de wereld en gaat in essentie over vrede. De liederen zijn een warme mix van wereldmuziek, traditionals, canons, pop en nieuwe nummers met mooie teksten, die vrede in zich hebben.
- Uitverkocht!Dit beroemde toneelstuk beschrijft de wrede ontmoeting tussen illusie en werkelijkheid, tussen schoonheid en kracht, tussen man en vrouw.














